DMP3007LSS-13
DigiKeyn tuotenumero
31-DMP3007LSS-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-DMP3007LSS-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMP3007LSS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMP3007LSS-13
Kuvaus
MOSFET P-CH 30V 14A 8SO T&R 2
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 30 V 14A (Ta) 1,4W (Ta) Kiinnitys pintaan 8-SO
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,8V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
64.2 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±25V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2826 pF @ 15 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1,4W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
8-SO
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
7mOhm @ 17A, 10V