DMP10H400SE-13
DigiKeyn tuotenumero
DMP10H400SE-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DMP10H400SE-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMP10H400SE-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMP10H400SE-13
Kuvaus
MOSFET P-CH 100V 2.3A/6A SOT223
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 100 V 2,3A (Ta), 6A (Tc) 2W (Ta), 13,7W (Tc) Kiinnitys pintaan SOT-223-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DMP10H400SE-13 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
17.5 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1239 pF @ 25 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
2W (Ta), 13,7W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-3
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
250mOhm @ 5A, 10V