DMN10H220LQ-13 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Diodes Incorporated
Varastossa: 90
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 100 V 1,6A (Ta) 1,3W (Ta) Kiinnitys pintaan SOT-23-3
DMN10H220LQ-13
DigiKeyn tuotenumero
31-DMN10H220LQ-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-DMN10H220LQ-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMN10H220LQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMN10H220LQ-13
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
8.3 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±16V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
401 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
1,3W (Ta)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Luokka
Autoteollisuus
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Hyväksyntä
AEC-Q101
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
220mOhm @ 1,6A, 10V
Pakkaus / kotelo
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA