DMN10H220LK3-13
DigiKeyn tuotenumero
31-DMN10H220LK3-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-DMN10H220LK3-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMN10H220LK3-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMN10H220LK3-13
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 7.5A TO252
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 7,5A (Tc) 18,7W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252 (DPak)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
6.7 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
384 pF @ 25 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
18,7W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TO-252 (DPak)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
220mOhm @ 2A, 10V