DMHT3006LFJ-13
DigiKeyn tuotenumero
31-DMHT3006LFJ-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-DMHT3006LFJ-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMHT3006LFJ-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMHT3006LFJ-13
Kuvaus
MOSFET 4N-CH 30V 13A 12VDFN
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 30V 13A (Ta) 1,3W (Ta) Kiinnitys pintaan V-DFN5045-12 (tyyppi C)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA
Valmistaja
Diodes Incorporated
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
17nC @ 10V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1171pF @ 15V
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
1,3W (Ta)
Teknologia
MOSFET (metallioksidi)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Konfiguraatio
4 N-kanavaa (täysi silta)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30V
Pakkaus / kotelo
12-PowerVDFN
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
13A (Ta)
Valmistajan laitepakkaus
V-DFN5045-12 (tyyppi C)
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
10mOhm @ 10A, 10V