DMHT10H032LFJ-13
DigiKeyn tuotenumero
31-DMHT10H032LFJ-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMHT10H032LFJ-13
Kuvaus
MOSFET 4N-CH 100V 6A 12VDFN
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 100V 6A (Ta) 900mW Kiinnitys pintaan V-DFN5045-12 (tyyppi C)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA
Valmistaja
Diodes Incorporated
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
11,9nC @ 10V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
683pF @ 50V
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
900mW
Teknologia
MOSFET (metallioksidi)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Konfiguraatio
4 N-kanavaa (täysi silta)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100V
Pakkaus / kotelo
12-PowerVDFN
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
6A (Ta)
Valmistajan laitepakkaus
V-DFN5045-12 (tyyppi C)
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
33mOhm @ 6A, 10V