DMG9926USD-13
DigiKeyn tuotenumero
DMG9926USD-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DMG9926USD-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMG9926USD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMG9926USD-13
Kuvaus
MOSFET 2N-CH 20V 8A 8SO
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 20V 8A 1,3W Kiinnitys pintaan 8-SO
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
900mV @ 250µA
Valmistaja
Diodes Incorporated
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
8,8nC @ 4,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
867pF @ 15V
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
1,3W
Teknologia
MOSFET (metallioksidi)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Konfiguraatio
2 N-kanavaa (kaksinkertainen)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
FET-ominaisuus
Logiikkatasoportti
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
20V
Valmistajan laitepakkaus
8-SO
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
8A
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
24mOhm @ 8,2A, 4,5V