DMC4047LSD-13
DigiKeyn tuotenumero
DMC4047LSD-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DMC4047LSD-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMC4047LSD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMC4047LSD-13
Kuvaus
MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 40V 7A, 5,1A 1,3W Kiinnitys pintaan 8-SO
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DMC4047LSD-13 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,4V @ 250µA
Valmistaja
Diodes Incorporated
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
19,1nC @ 10V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1060pF @ 20V
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
1,3W
Teknologia
MOSFET (metallioksidi)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Konfiguraatio
N- ja P-kanava
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
FET-ominaisuus
Logiikkatasoportti
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40V
Valmistajan laitepakkaus
8-SO
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
7A, 5,1A
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
24mOhm @ 6A, 10V