D24V0S1U2LP1610Q-7
DigiKeyn tuotenumero
31-D24V0S1U2LP1610Q-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-D24V0S1U2LP1610Q-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-D24V0S1U2LP1610Q-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D24V0S1U2LP1610Q-7
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 42V UDFN16102
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42V Puristusliitin 31A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan U-DFN1610-2 (tyyppi B)
Kategoria
Syöttöjännitteen suojaus
No
Valm.
Kapasitanssi taajuudella
210pF @ 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V
Pakkaus / kotelo
0603 (1610 metrinen)
Jännite - läpilyönti (min)
26V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
31A (8/20µs)