SF-1206SA160W-2
DigiKeyn tuotenumero
118-SF-1206SA160W-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SF-1206SA160W-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-SF-1206SA160W-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SF-1206SA160W-2
Kuvaus
FUSE BOARD MNT 1.6A 110VDC 1206
Tarkka kuvaus
1.6 A AC 110 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Vasteaika
Hidas
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
50A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sulamisen I²t
0.52
Hyväksyjä
cUL, UL
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. x 0,042" kork. (3,20mm x 1,60mm x 1,08mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.043 Ohms