BZX84C33-7 on lopetettu eikä DigiKey myy sitä enää.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Diodes Incorporated
Varastossa: 12 077
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
onsemi
onsemi
Diodit - Zener 33 V 300 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
BZX84C33-7
DigiKeyn tuotenumero
BZX84C33DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX84C33DICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C33-7
Kuvaus
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 23.1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Toleranssi
±6%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Teho - maksimi
300 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms