BZT585B36T-7
DigiKeyn tuotenumero
31-BZT585B36T-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-BZT585B36T-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-BZT585B36T-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT585B36T-7
Kuvaus
DIODE ZENER 36V 350MW SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 36 V 350 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-523
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZT585B36T-7 -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 25.2 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Teho - maksimi
350 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
90 Ohms