BZT52C4V3TQ-7-F
DigiKeyn tuotenumero
31-BZT52C4V3TQ-7-FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-BZT52C4V3TQ-7-FCT-ND - Cut Tape (CT)
31-BZT52C4V3TQ-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C4V3TQ-7-F
Kuvaus
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.3 V 300 mW ±7% Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±7%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
300 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Impedanssi (maks.) (Zzt)
90 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 1 V