BZT52C4V3TQ-7-F | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZT52C4V3TQ-7-F |
Kuvaus | DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 40 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 4.3 V 300 mW ±7% Kiinnitys pintaan SOD-523 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 900 mV @ 10 mA |
Valm. | Toimintalämpötila -65°C – 150°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokka Autoteollisuus |
Osan tila Aktiivinen | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±7% | Pakkaus / kotelo |
Teho - maksimi 300 mW | Valmistajan laitepakkaus SOD-523 |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 90 Ohms | Päätuotenumero |
Virta - käänteinen vuoto @ Vr 3 µA @ 1 V |