BZT52C2V4LP-7
DigiKeyn tuotenumero
BZT52C2V4LPDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZT52C2V4LPDICT-ND - Cut Tape (CT)
BZT52C2V4LPDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C2V4LP-7
Kuvaus
DIODE ZENER 2.4V 250MW 2DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.4 V 250 mW ±8% Kiinnitys pintaan X1-DFN1006-2
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±8%
Valmistajan laitepakkaus
X1-DFN1006-2
Teho - maksimi
250 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms