F1206HB30V024TM
DigiKeyn tuotenumero
5673-F1206HB30V024TMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5673-F1206HB30V024TMCT-ND - Cut Tape (CT)
5673-F1206HB30V024TMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F1206HB30V024TM
Kuvaus
SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 30A
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 A AC 24 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen)
Kategoria
Vasteaika
Nopea
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
300A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sulamisen I²t
270.0
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
cURus
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. x 0,038" kork. (3,20mm x 1,60mm x 0,97mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0012 Ohms