BZT52C10-7-F
DigiKeyn tuotenumero
BZT52C10-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZT52C10-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
BZT52C10-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C10-7-F
Kuvaus
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 10 V 500 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOD-123
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZT52C10-7-F -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 nA @ 7 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±6%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
20 Ohms