BZV55C10
DigiKeyn tuotenumero
BZV55C10-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZV55C10
Kuvaus
DIODE ZENER 10V DO213AA
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 10 V ±6% Kiinnitys pintaan DO-213AA
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 200 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Valmistajan laitepakkaus
DO-213AA
Toleranssi
±6%
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 nA @ 7 V