AZ23C6V2-7-F
DigiKeyn tuotenumero
AZ23C6V2-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
AZ23C6V2-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
AZ23C6V2-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AZ23C6V2-7-F
Kuvaus
DIODE ZENER ARRAY 6.2V SOT-23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener - ryhmät 1 pari yhteinen anodi 6.2 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Kategoria
Teho - maksimi
300 mW
Valmistaja
Diodes Incorporated
Impedanssi (maks.) (Zzt)
10 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Konfiguraatio
1 pari yhteinen anodi
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - zener (nim.) (Vz)
6.2 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Toleranssi
±5%