STZ6.2NT146
DigiKeyn tuotenumero
STZ6.2NT146TR-ND - Rullattu teippi (TR)
STZ6.2NT146CT-ND - Cut Tape (CT)
STZ6.2NT146DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STZ6.2NT146
Kuvaus
DIODE ZENER ARRAY 6.2V SMD3
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener - ryhmät 1 pari yhteinen anodi 6.2 V 200 mW ±5% SMD3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STZ6.2NT146 -mallit
Kategoria
Teho - maksimi
200 mW
Valmistaja
Rohm Semiconductor
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 3 V
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Konfiguraatio
1 pari yhteinen anodi
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - zener (nim.) (Vz)
6.2 V
Valmistajan laitepakkaus
SMD3
Toleranssi
±5%