AP7361-33D-13
DigiKeyn tuotenumero
31-AP7361-33D-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-AP7361-33D-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP7361-33D-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP7361-33D-13
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1A TO-252 (DPak)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AP7361-33D-13 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
90 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB – 45dB (1kHz – 10kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Tulojännite (maks.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252 (DPak)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,7V @ 1A