AP7361-33D-13 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | AP7361-33D-13 |
Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1A TO-252 (DPak) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | AP7361-33D-13 -mallit |
Kategoria | Lähtövirta |
Valm. | Virta - lepovirta (Iq) 90 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 65dB – 45dB (1kHz – 10kHz) |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Lähdön tyyppi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63 |
Tulojännite (maks.) 6V | Valmistajan laitepakkaus TO-252 (DPak) |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,3V | Päätuotenumero |
Jännitehäviö (maks.) 0,7V @ 1A |