AP63200WU-7
DigiKeyn tuotenumero
AP63200WU-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
AP63200WU-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
AP63200WU-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP63200WU-7
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1,2V 1 Lähtö 2A SOT-23-6, litteä, TSOT-23-6
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AP63200WU-7 -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Valm.
Jännite - lähtö (maks.)
12V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
500kHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-6
Tulojännite (min.)
3,8V
Päätuotenumero
Tulojännite (maks.)
32V