AP2114H-3.3TRG1 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Diodes Incorporated
Varastossa: 12 514
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Microchip Technology
Varastossa: 4 660
Tekniset tiedot
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1A SOT-223-3
Diodes Low Dropout Regulators | Digi-Key Daily
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AP2114H-3.3TRG1
DigiKeyn tuotenumero
AP2114H-3.3TRG1DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
AP2114H-3.3TRG1DICT-ND - Cut Tape (CT)
AP2114H-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP2114H-3.3TRG1
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
AP2114H-3.3TRG1 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
90 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (100Hz – 1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Tulojännite (maks.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,75V @ 1A