74LVC1G32QW5-7
DigiKeyn tuotenumero
31-74LVC1G32QW5-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-74LVC1G32QW5-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-74LVC1G32QW5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
74LVC1G32QW5-7
Kuvaus
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT25
Valmistajan vakio toimitusaika
36 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
OR-hila IC 1 Kanavainen SOT-25
Kategoria
Logiikkataso - matala
0,7V – 0,8V
Valm.
Logiikkataso - korkea
1,7V – 2V
Sarja
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
5,5ns @ 5V, 50pF
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Logiikan tyyppi
Hyväksyntä
AEC-Q100
Piirien lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
SOT-25
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Virta - lepovirta (maks.)
4 µA
Päätuotenumero
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA