DC-ANT-24DT
DigiKeyn tuotenumero
602-1065-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DC-ANT-24DT
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ WHP STR MAGNET 1PC
Valmistajan vakio toimitusaika
50 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,4GHz Wi-Fi Piiska, Suora RF-antennit 2,4GHz – 2,5GHz 1,8dBi RP-SMA uros Magneettinen
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Digi
Vahvistus
1,8dBi
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Kaapeli - 500mm
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
RP-SMA uros
RF-perhe/standardi
WiFi
Asennustyyppi
Magneettinen
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Korkeus (maks.)
4,134" (105,00mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz
Sovellukset
Wi-Fi
Taajuusalue
2,4GHz – 2,5GHz