A24-HASM-450
DigiKeyn tuotenumero
A24-HASM-450-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A24-HASM-450
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,4GHz Piiska, Kallistus RF-antennit 2,1dBi RP-SMA uros Liitinkiinnitys
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Digi
VSWR
2
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
2,1dBi
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
RP-SMA uros
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Asennustyyppi
Liitinkiinnitys
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz
Korkeus (maks.)
4,500" (114,30mm)