PMC-24V035W1AA on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Delta Electronics
Varastossa: 40
Tekniset tiedot
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC Tulo
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
PMC-24V035W1AA
DigiKeyn tuotenumero
603-1241-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMC-24V035W1AA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 35W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PMC-24V035W1AA -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
85%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
5,04" pit. x 3,82" lev. x 1,50" kork. (128,0mm x 97,0mm x 38,0mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Hyväksyjä
CCC, CE, cURus
Sähkövirta - lähtö 1
1.46 A