PMT-24V35W2BA
DigiKeyn tuotenumero
1145-PMT-24V35W2BA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMT-24V35W2BA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 35W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
88,5%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,90" pit. x 3,23" lev. x 1,14" kork. (99,0mm x 82,0mm x 29,0mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Hyväksyjä
CB, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
Sähkövirta - lähtö 1
1.5 A