PMC-12V035W1AA on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Delta Electronics
Varastossa: 60
Tekniset tiedot
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 85 – 264VAC, 125 – 375VDC Tulo
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
PMC-12V035W1AA
DigiKeyn tuotenumero
603-1238-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMC-12V035W1AA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 35W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PMC-12V035W1AA -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
84%
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 125 – 375VDC
Koko/mitat
3,86" pit. x 3,82" lev. x 1,50" kork. (98,0mm x 97,0mm x 38,0mm)
Jännite - lähtö 1
12V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, TUVgs
Sähkövirta - lähtö 1
3 A