PMT-12V35W2BA
DigiKeyn tuotenumero
1145-PMT-12V35W2BA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMT-12V35W2BA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 35W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
88,5%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,90" pit. x 3,23" lev. x 1,14" kork. (99,0mm x 82,0mm x 29,0mm)
Jännite - lähtö 1
12V
Hyväksyjä
CB, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
Sähkövirta - lähtö 1
3 A