DRP048V120W1BA
DigiKeyn tuotenumero
1145-1028-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRP048V120W1BA
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 48V 2,5A
Kategoria
Teho (wattia)
120W
Jännite - erotus
4 kV
Tehokkuus
91%
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Koko/mitat
4,85" pit. x 1,97" lev. x 4,76" kork. (123,1mm x 50,0mm x 121,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
2,5A