DRP048V060W1BA
DigiKeyn tuotenumero
1145-1032-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRP048V060W1BA
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 60W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 48V 1,25A
Kategoria
Teho (wattia)
60W
Valmistaja
Delta Electronics
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
92%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Kuorman jako, PFC, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,92" pit. x 1,26" lev. x 4,76" kork. (125,0mm x 32,0mm x 121,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
1,25A