DRP024V240W3BN
DigiKeyn tuotenumero
1145-1088-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRP024V240W3BN
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Jännite - erotus
4 kV
Tehokkuus
92%
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Koko/mitat
4,76" pit. x 2,76" lev. x 4,62" kork. (117,3mm x 70,0mm x 121,0mm)
AC-jännite - tulo
320 – 600 VAC (3-vaihe)
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
10A