DRP024V240W1BN
DigiKeyn tuotenumero
1145-1084-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRP024V240W1BN
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Jännite - erotus
4 kV
Tehokkuus
92%
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Koko/mitat
4,89" pit. x 3,35" lev. x 4,76" kork. (124,1mm x 85,0mm x 121,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
107,1-01; 508; 1310; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3
Virta - lähtö (maks.)
10A