DRP024V120W1BN
DigiKeyn tuotenumero
1145-1083-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRP024V120W1BN
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 5A
Kategoria
Teho (wattia)
120W
Jännite - erotus
4 kV
Tehokkuus
90%
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Koko/mitat
4,87" pit. x 1,97" lev. x 4,76" kork. (123,7mm x 50,0mm x 121,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
5A