DRP024V060W3BA
DigiKeyn tuotenumero
1145-1036-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRP024V060W3BA
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 2,5A
Kategoria
Teho (wattia)
60W
Jännite - erotus
4 kV
Tehokkuus
86%
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Koko/mitat
4,62" pit. x 1,97" lev. x 4,76" kork. (117,3mm x 50,0mm x 121,0mm)
AC-jännite - tulo
320 – 600 VAC (3-vaihe)
Hyväksyjä
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
2,5A