DRM-24V960W1PN
DigiKeyn tuotenumero
1145-1291-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRM-24V960W1PN
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 40A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRM-24V960W1PN -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
960W
Valmistaja
Delta Electronics
Jännite - erotus
4.54 kV
Sarja
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
95,98%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Kuorman jako, PFC, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,26" pit. x 4,92" lev. x 4,88" kork. (133,6mm x 125,0mm x 124,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE, CSA, cULus, cURus, EAC, SIQ
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
40A