DRC-24V100W1AZ on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Delta Electronics
Varastossa: 203
Tekniset tiedot
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 3,8A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-24V100W1AZ
DigiKeyn tuotenumero
1145-1041-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRC-24V100W1AZ
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRC-24V100W1AZ -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
100W
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
80%
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Toimintalämpötila
-25°C – 71°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Yleistulo
Koko/mitat
3,58" pit. x 3,54" lev. x 2,19" kork. (91,0mm x 89,9mm x 55,6mm)
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
3,8A