DRC-12V30W1AZ
DigiKeyn tuotenumero
1145-1040-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRC-12V30W1AZ
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 12V 2,1A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRC-12V30W1AZ -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
30W
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
0.87
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Toimintalämpötila
-25°C – 71°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Yleistulo
Koko/mitat
3,58" pit. x 2,09" lev. x 2,19" kork. (91,0mm x 53,0mm x 55,6mm)
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
12V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
2,1A