DRC-12V10W1AZ
DigiKeyn tuotenumero
1145-1142-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRC-12V10W1AZ
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 10W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 12V 830mA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRC-12V10W1AZ -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
10W
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
82%
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-25°C – 71°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
IP20, Yleistulo
Koko/mitat
2,19" pit. x 0,71" lev. x 3,58" kork. (55,6mm x 18,0mm x 91,0mm)
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
12V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
830mA