DRC-12V015W1RZ
DigiKeyn tuotenumero
1145-DRC-12V015W1RZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRC-12V015W1RZ
Kuvaus
DINRAIL PS 12V/1.25A, OVC III
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 12V 1,25A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
1,25A
Valmistaja
Delta Electronics
Teho (wattia)
14W
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Kodinkoneet, ITE (kaupallinen), laboratorio
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
86,5%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
2,17" pit. x 0,70" lev. x 3,45" kork. (55,1mm x 17,8mm x 87,6mm)
DC-jännite - tulo (min.)
120V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
DC-jännite - tulo (maks.)
375V
Vakionumero
60335-1; 61010-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
12V