AMA40DR5-120033Y
DigiKeyn tuotenumero
2721-AMA40DR5-120033Y-ND
Valmistajan tuotenumero
AMA40DR5-120033Y
Kuvaus
90~264VAC 12VAC 3.34A 40W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 40 W AC/DC Ulkoinen Pöytätietokone Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
40 W
Valmistaja
aimtec
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW
Sarja
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Tehokkuus
0.87
Käyttöalue
Kansainvälinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Malli
Pöytätietokone
Lähtöliitin
2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm naaras
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
4,37" pit. x 2,05" lev. x 1,26" kork. (111,0mm x 52,0mm x 32,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cULus, FCC, UKCA
Lähtöjännite
12V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
3,34A