AMA150DWI-240062GY | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 2721-AMA150DWI-240062GY-ND |
Valmistaja | aimtec |
Valmistajan tuotenumero | AMA150DWI-240062GY |
Kuvaus | AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 24V 150 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Teho (wattia) 150 W |
Valmistaja aimtec | Sovellukset ITE (kaupallinen) |
Sarja | Tehokkuus 93% |
Pakkaustapa Kotelo | Toimintalämpötila -30°C – 70°C |
Osan tila Aktiivinen | Lähtöliitin Kuorittu, Tinatut johdot |
Malli Työpöytä (luokka II) | Johdon pituus 59" (1,50m) |
Tulon tyyppi Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) | Tuloliitin IEC 320-C14 |
Jännite - tulo 85 – 264VAC | Hyväksyjä CE, cUL, UL |
Lähtöjännite 24V | Vakionumero 62368-1 |
Virta - lähtö (maks.) 6,25A | Paino 1,301 lb (590,0 g) |