TF322P32K7680R
DigiKeyn tuotenumero
110-TF322P32K7680RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
110-TF322P32K7680RCT-ND - Cut Tape (CT)
110-TF322P32K7680RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TF322P32K7680R
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TF322P32K7680R -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (3,2x1,5)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF