TF162P32K7680R
DigiKeyn tuotenumero
110-TF162P32K7680RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
110-TF162P32K7680RCT-ND - Cut Tape (CT)
110-TF162P32K7680RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TF162P32K7680R
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
90 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (1,6x1)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,039" lev. (1,60mm x 1,00mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF