445C33E16M00000 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Samankaltainen
16 MHz ±30ppm Kiteet 20pF 40 Ohms 2-SMD, ei johtoa
445C33E16M00000
DigiKeyn tuotenumero
445C33E16M00000-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
445C33E16M00000
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Taajuus
16 MHz
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,053" (1,35mm)