445C33C16M00000 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
CTS-Frequency Controls
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
CTS-Frequency Controls
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
16 MHz ±30ppm Kiteet 16pF 40 Ohms 2-SMD, ei johtoa
445C33C16M00000
DigiKeyn tuotenumero
445C33C16M00000-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
445C33C16M00000
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kuormakapasitanssi
16pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (5x3.2)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,053" (1,35mm)