TUNS1200F28
TUNS1200F28
TUNS1200F28
DigiKeyn tuotenumero
1776-TUNS1200F28-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TUNS1200F28
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 85 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valmistaja
Cosel USA, Inc.
Ominaisuudet
Yleistulo
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Kotelo
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
19-DIP-moduuli
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
4,62" pit. x 3,40" lev. x 0,50" kork. (117,3mm x 86,3mm x 12,7mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, CSA, cURus, TUV, UL
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
28V