RBBA3000-50
DigiKeyn tuotenumero
945-3463-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RBBA3000-50
Kuvaus
DC DC CONVERTER 0-60V 3000W
Valmistajan vakio toimitusaika
39 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 0 – 60V 50A 9V - 60V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RBBA3000-50 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
50A
Valm.
Teho (wattia)
3000 W
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Jalustalevy, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Tehokkuus
96%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
9V
Pakkaus / kotelo
Half Brick
Tulojännite (maks.)
60V
Koko/mitat
2,49" pit. x 2,39" lev. x 0,51" kork. (63,2mm x 60,6mm x 13,0mm)